T.Tereza jest jméno mé – studovaná knihovnice se zájmem o vše kreativní, díky babiččiným skvělým buchtám od mala malá – velká pekařka, poslední tři roky i vášnivá kuchařka. A jednou třeba i majitelka literární kavárny s nejlepšími koláči v okolí 🙂 Ráda objevuji nové chutě, experimentuji ( na tom trénuji svou trpělivost 🙂 ), vymýšlím vlastní recepty a úplně nejraději to pak všechno podstrkuji svým blízkým. Mám ráda lehčí jídla, logicky je tedy i častěji vařím. Rozhodně však neodsuzuji jídla těžká, občas si i takové pokrmy tělo žádá. Jak se ale říká: Všeho s mírou.

Nejraději vařím z čerstvých a kvalitních surovin. Jsem moc ráda, že poslední dobou dochází ke gastronomickému progresu a to v pohledu na jídlo jako takové. Lidé stále více zajímá původ a kvalita surovin. Navštěvují food festivaly, vyhledávají gurmánské zážitky, nakupují potraviny od soukromých chovatelů a pěstitelů, prostě je jídlo baví jako mě 🙂 A to mě velice těší.

Tenhle blog je takovým mým malým splněným snem. Konečně budou všechny mé kulinářské nápady uchovány na jednom místě a třeba se stanou inspirací pro některé z Vás, což mě bude neskonale těšit a hřát u srdíčka. Pokud budete mít jakékoliv nápady, připomínky, dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda na vše odpovím.

Hravě, zdravě a s láskou

Tereza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *